Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център – 82 кв.м за 1891 €/кв.м

  • 155,000€
  • 1,890€/m²
Област Варна, гр. Варна, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Център
  • 155,000€
  • 1,890€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Инвеститор продава двустаен апартамент в центъра на град Варна. Жилището е с площ 82 кв.м. и се състои от: коридор, дневна с кухненска част, спалня, тераса, килер и баня с тоалетна както и прилежащо избено помещение. Разположен на втори етаж в 6-етажна жилищна сграда. В близост са Катедралния храм, централна поща, СУ “Димчо Дебелянов” и сградата на полицията (1-во РПУ)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 155,000€
  • Size: 82 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6