Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен – 94 кв.м за 1373 €/кв.м

  • 129,000€
  • 1,372€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Южен - 94 кв.м за 1373 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 129,000€
  • 1,372€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Компания X представя на Вашето внимание триестаен апартамент в Южен.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Район Южен, известен с прекрасни семейни жилищни комплекси, тишина и спокойствие, а в същото време и наситен с хипермаркети, училища, паркове и кафенета. Комплексът е на 1 инута от голям хипермаркет и на 10 минути от общообразователно училище!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът разполага с площ от 94кв.м., състои се от две непреходни спални, гардеробна, две тераси, хол с кухненски бокс, баня, отдвлна тоалетна и просторен коридор.

СЪСТОЯНИЕ: Предлага се полуобзаведен, в състоянието от снимките. Комплексът е модерен, с контрол за достъпа и видеонаблюдение.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Нужен Ви е само кодът към имота: 65422

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 129,000€
  • Size: 94 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment