Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 59 кв.м за 2255 €/кв.м

  • 133,000€
  • 2,254€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 59 кв.м за 2255 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 133,000€
  • 2,254€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

ID 4108 Агенция за недвижими имоти “Вашата Имоти” с удоволствие представя един изключителен апартамент за продажба в престижния комплекс “Бадемите” в Свети Влас.

Апартаментът, с обща площ от 59 кв.м., се намира на втория етаж на комплекса и предлага невероятна гледка към морето. Този уютен дом се състои от входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезария. От дневната има изход към тераса, която също е достъпна от просторната спалня. Апартаментът разполага с модерно оборудвана баня с тоалетна.

Комплекс “Бадемите” Комплексът е съставен от две сгради на 4 етажа с басейн между тях. Разположен на 20 метра от плажа, този уютен комплекс е идеален за почивка. Алеята до плажа го прави предпочитан и за семейства с деца. Комплексът е на удобно разстояние от главната улица на Свети Влас, супермаркети и ресторанти. Апартаментите са добре обзаведени с всичко необходимо за краткосрочен или дългосрочен престой и са с директна гледка море.

Удобства и Развлечения Жителите на комплекса могат да се насладят на множество удобства:

Басейн

Близост до плажа

Ресторант Аераки с автентична гръцка кухня на самия плаж

Този апартамент е перфектен избор за всеки, който търси уют, удобство и неповторима морска гледка в един от най-желаните комплекси на Свети Влас. Свържете се с нас, за да организираме оглед и да ви помогнем да направите тази мечта реалност.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am