Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 88 кв.м за 927 €/кв.м

  • 81,500€
  • 926€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 88 кв.м за 927 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 88
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 81,500€
  • 926€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 88
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Готов за покупка просторен апартамент с една спалня в центъра на Слънчев бряг. Южно разпределение, прозорци с изглед към басейна. Къщата е построена от тухла. Подходяща за целогодишно живеене. Продава се с всички необходими мебели и уреди. Разпределение: дневна, отделна кухня, спалня, 2 балкона. Цялата инфраструктура е в близост. Комплексът разполага с плувен басейн, малък вътрешен двор. Нисък данък за подпомагане. Акт 16 #3655

Готова к покупке просторная квартира с одной спальней в центре Солнечного берега. Южная планировка, окна выходят на бассейн. Дом построен из кирпича. Подходит для круглогодичного проживания. Продается с необходимой мебелью и техникой. Планировка: гостиная, отдельная кухня, спальня, 2 балкона. Вся инфраструктура рядом. В комплексе бассейн, небольшой дворик. Низкая такса поддержки. Акт 16 #3655

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 81,500€
  • Size: 88 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас