Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад – 62 кв.м за 4275 €/кв.м

  • 265,000€
  • 4,274€/m²
Област Варна, гр. Варна, Червен площад
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Червен площад - 62 кв.м за 4275 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Червен площад
  • 265,000€
  • 4,274€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

ID:132495 Луксозно жилище на централна топ локация, състоящо се от дневна с обособени зони за кухня и трапезария, спалня, две тераси, санитарен възел и перално помещение. Издава се с напълно монтирана, оборудвана с уреди кухня – (миялна машина, хладилник, фризер, индукционни котлони, фурна, ширм и др.), положени настилки, напълно завършен и оборудван санитарен възел, с вградено подово отопление, поставени интериорни врати. Сградата е с модерен асансьор, с разрешение за ползване /акт 16/, тип пасивна с вътрешна и външна топлоизолация, разполага със сертификат за енергийна ефективност клас “А”. Съвременни иновативни материали, качествено изпълнение и внимание към детайлите са част от предимствата на този луксозен проект. В общите части са използвани италиански мрамор, а всички кухни са със самостоятелни аспирационни линии, хидроизолации на бани и тераси и др. Дълготрайна инвестиция, с най високи наемни нива в района.(http://www.yavlena.com/132495)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 265,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Локално
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Червен площад