Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша – 117 кв.м за 2129 €/кв.м

  • 249,000€
  • 2,128€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 117 кв.м за 2129 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 117
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 249,000€
  • 2,128€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 117
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

Ера Академика продава просторен тристаен апартамент в кв. Витоша, гр. София. Имотът се предлага завършен до ключ и частично оборудван. Намира се на 7-ми жилищен етаж от общо 8 жилищни етажа. Общата площ на имота е 117 кв. м. от които застроената площ е 100 кв.м. Има следното разпределение: входно антре с вграден склад (10кв.м), като складът е разделен на две части – в едната част е усвоено подходящо място за пералня и сушилна, а в другата част е осигурено място за бойлер и газово котле. Следват две напълно завършени бани с тоалетни, всяка от които по 5 кв.м. Хол с кухненски бокс (28 кв. м.) с излаз към балкон, първа спалня с вграден гардероб (18 кв. м.) и излаз към балкон, втора спалняэ(17кв.м). Сградата е с разрешение за ползване от 2022 г., построена от прецизен и познат със своите добри проекти строител. Бърз и лесен достъп от бул. Симеоновско шосе.

Оферта № 1202583

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 249,000€
  • Size: 117 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2022
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8