Продава се Парцел в с. Бистрица, Област София-град – 2001 кв.м за 80 €/кв.м

  • 160,080€
  • 80€/m²
Област София-град, с. Бистрица
  • Plot
  • Property Type
  • 2001
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, с. Бистрица
  • 160,080€
  • 80€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 2001
  • sqm

Description

„3mo“ недвижими имоти продава поземлен имот с площ от 2001 кв.м., находящ се в с. Бистрица, местност Скърчим.

Перспективен слънчев район за любителите на спокойствието.

Разположен на тихо и спокойно място с красива планинска панорамна гледка.

Имота се намира в бързо развиващ се район, в който се изграждат множесто нови комплекси от затворен тип и луксозни къщи.

Оферта № 1698

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 160,080€
  • Size: 2001 кв.м