Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически – 105 кв.м за 1453 €/кв.м

  • 152,500€
  • 1,452€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Въстанически - 105 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Въстанически
  • 152,500€
  • 1,452€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Продавам тристаен апартамент в района на Автогара “Родопи”. Намира се в нова сграда с предстоящо издаване на Разрешение за ползване през май 2025 год. Състои се от просторен хол с кухненски бокс, две непреходни спални, две бани с тоалетна и една тераса. Изложение юг. Прекрасно предложение за собствен дом, в близост до парк, заведения, магазини, училища. Агенцията предлага съдействие при кредитиране и пълно юридическо обслужване. За да видите актуалните ни оферти, посетете нашата страница във Фейсбук-“Фактор недвижими имоти Пловдив”.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 152,500€
  • Size: 105 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8