Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град – 108 кв.м за 2639 €/кв.м

  • 285,000€
  • 2,639€/m²
Област София-град, гр. София, Студентски град
Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 108 кв.м за 2639 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 108 кв.м за 2639 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 108 кв.м за 2639 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 108 кв.м за 2639 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 108 кв.м за 2639 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 108
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Студентски град
  • 285,000€
  • 2,639€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 108
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

АКТ 16! Агенция за недвижими имоти “Имотен Център” предлага тристаен апартамент на изключително комуникативно място в ж.к “Студентски град в близост до автобусни спирки , бъдеща метростанция , вериги магазини “Кауфланд” и “Фантастико” . Жилището е напълно обзаведено и е подходящо както за отдаване под наем с цел инвестиция , така и за живеене. За повече информация и организиране на огледи се свържете с мен на лично съобщение или на 08********88. Отговеорен брокер за имота Теодор Тодоров.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 285,000€
  • Size: 108 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6