Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище – 89 кв.м за 2574 €/кв.м

  • 229,000€
  • 2,573€/m²
Област София-град, гр. София, Стрелбище
Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище - 89 кв.м за 2574 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 1982
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Стрелбище
  • 229,000€
  • 2,573€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 1982
  • Building Year

Description

Номер в агенцията:52922

Агенция за недвижими имоти Абела представя просторен тристаен/четиристаен апартамент, разположен в ж.к. Стрелбище. С чиста застроена площ от 89 кв.м, без да се включват балконите и 4,75 кв.м мазе. Апартаментът се намира сред зелени междублокови пространства и е разположен на 1-ви етаж от 8-етажна сграда. Жилището включва входно антре с мокро помещение, просторна дневна, кухня, две спални, всяка с остъклени тераси, баня с тоалетна и отделна тоалетна. Апартаментът е саниран и разполага с подменена PVC дограма. Разположението на имота предлага бърз достъп до основни удобства – детска площадка, спирки на градския транспорт, голям хранителен магазин, фитнес и заведения за хранене. Южен парк е само на 5 минути пеша, което прави ежедневието на бъдещите жители изключително удобно. Отоплението е централно на ТЕЦ с радиатори във всяка стая.

Ако желаете допълнителна информация или искате да организирате оглед, не се колебайте да се свържете с нас за предварителна уговорка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 229,000€
  • Size: 89 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1982
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град