Продава се Магазин в София, Кръстова вада – 712 кв.м за 1335 €/кв.м

  • 950,000€
  • 1,334€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • Магазин
  • Property Type
  • 712
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 950,000€
  • 1,334€/m²

Накратко за имота

  • Магазин
  • Property Type
  • 712
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Магазин (шоурум, офис) 712 м2 с 20м лице на Околовръстен път, самостоятелен вход, партер, паркоместа, бизнес сграда в кв.Кръстова вада. Отлична локация!

Просторно помещение в отлично състояние в бизнес сграда в локалното на Околовръстен път. Има високи тавани и големи витрини, които са с прекрасна видимост от Околовръстното и с възможност за голяма бизнес реклама. Подходящо за шоурум на мебели, промишлени стоки, автомобили и др.търговки и офисни дейности.

Цената на магазина е 950000 евро без ДДС.

При интерес има възможност за закупуване или наемане на подземни или надземни паркоместа с подход от локалното на Околовръстния път със следните цени:

– за покупка на подземно паркомясто – 25000 евро без ДДС:

– за покупка на надземно паркомясто – 10000 евро без ДДС.

– за наем на подземно паркомясто – 75 евро без ДДС:

– за наем на надземно парко място – 60 евро без ДДС.

Сградата е въведена в експлоатация през 2011 г., отлично поддържана, с жива охрана, контрол на достъп, видеонаблюдение, централна климатизация и вентализация, два асансьора от северната и южната страна на сградата, както и техническа поддръжка. Изградена е по всички съвременни технологии и изисквания за офис сгради. Има топла връзка към подземния паркинг на сградата. В сградата се продават и други магазини и офиси с различни квадратури.

Един собственик, изрядни документи

Отлична възможност за Вашия бизнес!