Продава се Гараж / Паркомясто в Елхово – 15 кв.м за 58 €/кв.м

  • 867€
  • 58€/m²
Област Ямбол, гр. Елхово
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 15
  • sqm
For sale Private
Област Ямбол, гр. Елхово
  • 867€
  • 58€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 15
  • sqm

Description

Метален сглобяем гараж с размери 3м. на 5м. , намира се в град Елхово жк.Изгрев зад блок 18 срещу гаража е входа на спешно отделение на болницата.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 867€
  • Size: 15 кв.м