Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен – 78 кв.м за 1475 €/кв.м

  • 115,000€
  • 1,474€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 115,000€
  • 1,474€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Ние от Dream Life Property®, имаме удоволствието да Ви представим: Двустаен апартамент в кв. ЮЖЕН Намира се на комуникативно място, близо до общината, Кауфланд и автогара Родопи.

Dream Life Property® Ви предлага да се възползвате от професионално кредитно посредничество при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране

УСЛУГАТА Е ИЗЦЯЛО БЕЗПЛАТНА

ИЗГОТВЯНЕ НА НЯКОЛКО ОФЕРТИ ОТ ВОДЕЩИ БАНКИ

НАЙ-ИЗГОДНИ УСЛОВИЯ СПРЯМО ВАШИЯТ ПРОФИЛ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,000€
  • Size: 78 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8