Продава се Парцел в Варна, Изгрев – 888 кв.м за 50 €/кв.м

  • 44,400€
  • 50€/m²
Област Варна, гр. Варна, Изгрев
  • Plot
  • Property Type
  • 888
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Изгрев
  • 44,400€
  • 50€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 888
  • sqm

Description

ИМОТИ ПРЕМИЕР предлага на своите клиенти чудесен парцел за продажба в местност Каменарски дол, град Варна.

Предимства на парцела:

Площ: 888 кв.м.

Местоположение: Ж.к. Изгрев, град Варна

Подходящ за строителство на къща или вила

Спокойна и тиха местност

Близост до градски удобства

За повече информация и огледи, моля свържете се с нас на телефон и цитирайте кода на офертата

КОД:364687

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 44,400€
  • Size: 888 кв.м