Продава се Тристаен апартамент в Созопол – 115 кв.м за 1131 €/кв.м

  • 130,000€
  • 1,130€/m²
Област Бургас, гр. Созопол
Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 115 кв.м за 1131 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 115 кв.м за 1131 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 115 кв.м за 1131 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 115 кв.м за 1131 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 115
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Созопол
  • 130,000€
  • 1,130€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 115
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Созопол

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Просторен тристаен апартамент над плаж Райски залив и на пешеходно разстояние от плаж Каваци и Смокиня. Жилището се намира в комплекс от затворен тип, разполагащ със следните удобства – басейн, детски басейн, детски кът, барбекю, лоби бар и фитнес. Сградата е разположена в комуникативна и спокойна местност, която предоставя допълнителни удобства в района, като хранителни магазини, ресторанти, супермаркет LIDL на 5 минути пеша, множество плажове както и пешеходно разстояние от центъра на града.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът разполога с обща площ от 115 кв. м., разпределени както следва: широко антре, просторна дневна с трапезария и кухня, две големи спални, тераса с изглед към двора на комплекса, две бани с тоалетна.

СЪСТОЯНИЕ: Предлага се напълно обзаведен и оборудван.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще Ви спестим време и ще Ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 78749