Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център – 65 кв.м за 2077 €/кв.м

  • 135,000€
  • 2,077€/m²
Област Плевен, гр. Плевен, Идеален център
Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център - 65 кв.м за 2077 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1976
  • Building Year
For sale Agency
Област Плевен, гр. Плевен, Идеален център
  • 135,000€
  • 2,077€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1976
  • Building Year

Description

Продава апартамент находящ се в идеалния център на града на изключително комуникативно място. Преустроен на две спални, всекидневна с кухненски бокс, баня и тоалетна, тераса, коридор. В отлично състояние, продава се с цялото налично обзавеждане както е на снимките. За повече информация и огледи на посочените телефони.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 135,000€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1976
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5