Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 127 кв.м за 1182 €/кв.м

  • 150,000€
  • 1,181€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 127 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 127
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 150,000€
  • 1,181€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 127
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

С ГАРАЖ В ЦЕНАТА!ПРЕД АКТ16!ЧИСТ ВЪЗДУХ!ПРЕМИУМ ЛОКАЦИЯ! СВЕТЪЛ И ТОПЪЛ АПАРТАМЕНТ!ГАРАНТИРАНА ЦЕНА ДО АКТ16! !

Агенция HEAVEN REAL ESTATE ви представя:

Доказан инвеститор с голям опит и завършени сгради зад гърба си

Квартал Остромила

Среден етаж с невероятна гледка към красивите Родопи!

Южно изложение! Светлина и уют!

Местоположение: Жилището се намира в непосредствена близост до:

-ресторанти и заведения от всякакъв тип;

-голяма верига хранителен магазин Билла, малки магазини за хранителни стоки;

-На пешеходно разстояние ще откриете и малка бутикова сладкарница за всички любители на сладките изкушения;

-детски градини и ясли за най-малките и училища за по-големите;

-Ако обичате да пазарувате онлайн-отново на пешеходно разстояние разполагате с офис на Спиди и Еконт;

-Ако не шофите, съвсем близо до Вашето ново жилище ще откриете спирка на градски транспорт;

Разпределение: Входно антре, Всекидневна+кухненски бокс, родителска спалня, детска спалня, 2баня+тоалетна, тоалетна, 2тераси, разположени на чиста площ от 108,06кв.м. +изба 5,50кв.м.;

Бърз излаз от града!

Зона за отдих!

Премиум Локация!

ГАРАЖ В ЦЕНАТА

Непосредствена близост до магазин Билла и бърз и удобен излаз от града!

Код на обявата: 413

Услугите които ви предлагаме:

– Консултация от старши брокер

– Съдействие с кредитен консултант относно финансирането ви

– Договаряне на възможно най-изгодни условия за вас