Продава се Парцел в с. Чепинци, Област София-град – 1273 кв.м за 150 €/кв.м

  • 190,950€
  • 150€/m²
Област София-град, с. Чепинци
Продава се Парцел в с. Чепинци, Област София-град - 1273 кв.м за 150 €/кв.м - Снимка #4
  • Plot
  • Property Type
  • 1273
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, с. Чепинци
  • 190,950€
  • 150€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1273
  • sqm

Description

Титан пропъртис – офис бул.България има удоволствието да ви представи урегулиран поземлен имот в с.Чепинци – мястото е комуникативно , в близост до спирка на градски транспорт, хранителен магазин ,детска градина и други удобства.

Парцелът е с площ 1273кв.м. , отреден за жилищно строителство. Имотът е в регулация и е на асфалтов път. Ток и вода има пред парцела.

За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. номер : 2090481

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 190,950€
  • Size: 1273 кв.м