Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център – 77 кв.м за 1723 €/кв.м

  • 132,599€
  • 1,722€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център - 77 кв.м за 1723 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център - 77 кв.м за 1723 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център - 77 кв.м за 1723 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Център - 77 кв.м за 1723 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 132,599€
  • 1,722€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

оф.14543

ТОП ЛОКАЦИЯ! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА! ИЗЛОЖЕНИЕ ЮГ – ЗАПАД! Предлагаме Ви да закупите ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА! Имотът се състои от голям хол с кухненски бокс, просторна спалня, баня с тоалетна, входно антре, тераса и прилежащо избено помещение. Жилището е в отлично състояние и се продава необзаведено, което Ви позволява да го обзаведете по Ваш собствен вкус. Чудесната му локация го прави идеален избор за Вашият нов дом и отлична инвестиция с цел отдаване под наем.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 132,599€
  • Size: 77 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5