Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 63 кв.м за 1000 €/кв.м

  • 63,000€
  • 1,000€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 63,000€
  • 1,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Представяме Ви за продажба двустаен апартамент в Свети Влас, кв. Инцараки. Жилището е просторно и светло. Оборудван с всички необходими мебели и електроуреди. Перфектен за целогодишно живеене. Разпределение: кухня-всекидневна, коридор, спалня, баня с тоалетна, комбинирана с душ, балкон. Жилищен комплекс без такса поддръжка. #4183.

Представляем к покупке апартамент с одной спальней в Святом Власе, район Инцараки. Квартира просторная, светлая. Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой. Отлично подходит для круглогодичного проживания. Планировка: кухня-гостиная, коридор, спальня, санузел совмещен с душевой балкон. Жилой комплекс без Таксы поддержки. #4183

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 63,000€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас