Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център – 85 кв.м за 1530 €/кв.м

  • 130,000€
  • 1,529€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 85 кв.м за 1530 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 85 кв.м за 1530 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Център - 85 кв.м за 1530 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 130,000€
  • 1,529€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Продавам тристаен непреходен апартамент в района на Семинарията и водната палата. Състои се от хол, две спални, кухня, две тераси, баня с тоалетна и перално помещение. Апартаментът е след пълен основен ремонт. Продава се напълно обзаведен. Към него има изба. Големите предимства на това жилище: изцяло южно изложение, близост до детска площадка, училище с музикална паралелка, алея за тичане, автобусна спирка. Само на 15 минути пеш до топ центъра на града, до панаира, в близост до магазин Била и фитнес зала. Агенцията предлага съдействие при кредитиране и пълно юридическо обслужване. За да видите актуалните ни оферти, посетете нашата страница във фейсбук- Фактор недвижими имоти Пловдив .

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 130,000€
  • Size: 85 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 12