Продава се Едностаен апартамент в Поморие – 55 кв.м за 1817 €/кв.м

  • 99,900€
  • 1,816€/m²
Област Бургас, гр. Поморие
Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Едностаен апартамент в Поморие - 55 кв.м за 1817 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Поморие
  • 99,900€
  • 1,816€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Предлагаме Ви едностаен апартамент в Стария град на гр. Поморие, на 200 м. от морето. Сградата е разположена в близост до санаториума за калолечение, болницата и Гранд хотел Поморие. Апартаментът е с площ 55 кв. м., на ет.5ж от 6, в нова сграда с луксозни общи части и с асансьор. Разпределение: трапезария с кухня, тераса, коридор и баня с тоалетна. Апартаментът се предлага обзаведен. Сградата е с Акт 16.. Код на офертата 662813.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,900€
  • Size: 55 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Поморие
  • Region Област Бургас