Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна – 141 кв.м за 3192 €/кв.м

  • 450,000€
  • 3,191€/m²
Област София-град, гр. София, Бояна
Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Бояна - 141 кв.м за 3192 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 141
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Бояна
  • 450,000€
  • 3,191€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 141
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ЕРА Голд има удоволствието да Ви представи просторен и слънчев тристаен апартамент, самостоятелен на последен етаж, с панорамна гледка към София и планина Витоша. Жилището е разположено в бутиков жилищен комплекс с богато озеленяване, контролиран достъп и удобна локация на ул. Беловодски път – кв. Бояна.

Разпределение: Входно антре и коридор, всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня с дрепник и собствена баня с тоалетна, втора спалня, втора баня с тоалетна, мокро помещение/склад и 2 просторни тераси с красиви гледки. Изложение: Юг/Изток/Север.

Обща площ: 141.05 кв. м.

Застроена площ: 123.63 кв. м.

Детайли:

– Апартаментът се предлага на шпакловка и замазка, с инсталирани радиатори и изводи за климатици.

– Самостоятелен на последен четвърти етаж, с нескриваеми гледки към планина Витоша и града

– Бутикова сграда с богато озеленен вътрешен двор с поливна система и контролиран достъп от улицата и всеки жилищен вход.

– Месечна такса поддръжка – 1лв. без ДДС/кв. м.

Разположен в престижния квартал Бояна, комплексът предлага спокойствие, зеленина и чист въздух – в подножието на Витоша. В района има разнообразни удобства – ресторанти, хранителни магазини, спирки на градски транспорт и други удобства. Локацията съчетава уединение и бърз достъп до центъра на София, което го прави предпочитано място за живеене.

ЕРА Кредит предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот от всички водещи банки в страната и ще договори най-добрите условия за вас!