Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника – 46 кв.м за 2500 €/кв.м

  • 115,000€
  • 2,500€/m²
Област София-град, гр. София, Разсадника
Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в София, Разсадника - 46 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1988
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Разсадника
  • 115,000€
  • 2,500€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1988
  • Building Year

Description

Реф. № 012107

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент, преустроен от гарсониера, разположен в кв. Разсадника, гр. София.

Имотът е със светло източно изложение, намира се на 5-ти етаж от 9-етажна сграда с контролиран достъп и асансьор. Апартаментът е с вътрешна изолация, функционално разпределение и се предлага необзаведен – подходящ за лично обитаване или инвестиция.

Основни характеристики:

– Площ: 46 кв.м.

– Строителство: Панел, 1988 г.

– Етаж: 5 от 9

– Състояние: Необзаведен

– Отопление: ТЕЦ и електричество

– Изложение: Изток

– С мазе: Да

Разпределение:

– Входен коридор с тавански шкаф по цялата дължина

– Две самостоятелни (непреходни) спални

– Хол

– Остъклена тераса, обособена като кухненски бокс

– Баня с тоалетна

За сградата:

– Поддържан вход с контролиран достъп с чип

– Асансьор

– Добри общи части

Локация:

Апартаментът се намира в жк. Разсадника, на изключително комуникативно място – в близост до спирки на трамваи №8 и №10, метростанция „Константин Величков“ (на около 10–15 минути пешеходно), големи хранителни магазини (Билла, Фантастико), детска градина, болници и търговски обекти. Районът предлага удобен градски транспорт и добре изградена инфраструктура.

За повече информация и организиране на огледи, моля свържете се с нас!

Безплатно съдействие при кредитиране от банка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am