Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 62 кв.м за 1267 €/кв.м

  • 78,500€
  • 1,266€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 62 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 78,500€
  • 1,266€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен двустаен апартамент в красив комплекс в Свети Влас.

Имотът е разположен на партерен етаж, обща площ – 62 кв.м.

Етаж: Партер

Обща площ: 61 кв.м

Напълно обзаведен и оборудван

Просторна тераса с възможност за отдих и градински мебели.

Отлично поддържан комплекс с басейн и удобна локация.

Подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем.

Комплексът предлага тиха и зелена среда, красива архитектура и близост до всички удобства – ресторанти, магазини, автобусна спирка и яхтеното пристанище „Марина Диневи“.

ID на имот: 26718

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 78,500€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас