Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 64 кв.м за 3040 €/кв.м

  • 194,500€
  • 3,039€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 64 кв.м за 3040 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 194,500€
  • 3,039€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Имоти Комфорт Ви предлага 2-стаен обзаведен апартамент в гр. София, кв. “Малинова долина”, на 150 метра до НСА с Акт 16 от 2022 г.! Площ: 64 кв.м. с общите части. Разпределение: входно предверие; коридор; дневна с кухненски бокс; спалня; баня с тоалетна; тераса (остъклена с безпрофилно остъкляване предимство: може да се ползва като затворена и като отворена тераса); етаж 5 от 6; отопление: електричество (с монтирани климатици във всяка стая); Изложение: изток/североизток. Строителство: тухла; Обзавеждане: Апартаментът е обзаведен с поръчкови мебели; черна техника; бяла техника с марките: BOSCH; AEG и др. Продава се с наличните мебели и вградени уреди. Коридорът е освежен с модерна италианска мазилка. Перфектно местоположение: Апартаментът се намира на тихо и спокойно място с изглед към вътрешния двор. В същото време е на много комуникативно място в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА) и с бърз достъп до бул. “Климент Охридски”. В близост до блока има няколко хранителни магазини. Предвижда се и откриване на частна детска градина, медицински център, заведения за хранене, фризьорски/козметични салони и др. Намира на тихо и спокойно място в търсен район, както за живеене, така и за инвестиция!!!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 194,500€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale