Продава се Тристаен апартамент в Несебър – 78 кв.м за 1276 €/кв.м

  • 99,500€
  • 1,276€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 78 кв.м за 1276 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 99,500€
  • 1,276€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

#33915024 Цена: 99 500 евроНаселено място: НесебърОбща площ: 78Етаж: 3/5Стаи: 3Плащане за поддръжка: нямаЕтап на строителство: сградата е въведена в експлоатация – акт 16Плащане:2000 евро-депозит100% – при подписване на нотариален акт за собственостПредлага се за продажба просторен апартамент с две спални, разположен в жилищна сграда в сърцето на Несебър — един от най-красивите и исторически значими градове по българското Черноморие. Само на кратка разходка се намира старият град, включен в списъка на ЮНЕСКО за световно наследство.Жилището е светло и уютно, с две тераси, санитарен възел и мебели. Апартаментът изисква козметичен ремонт и обновяване на интериора, което ще позволи на новия собственик да проектира пространството по свой вкус.Сградата не подлежи на такса за поддръжка, което прави поддръжката особено икономична. Районът се характеризира с развита инфраструктура: наблизо има магазини, аптеки, спирки на обществения транспорт и всичко необходимо за комфортен живот. Пясъчният плаж е само на 200 метра.Този апартамент ще бъде отличен избор както за целогодишно живеене, така и за лятна почивка или инвестиция в имот край морето.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,500€
  • Size: 78 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5