Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша – 92 кв.м за 2464 €/кв.м

  • 226,600€
  • 2,463€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Пловдив, Мараша - 92 кв.м за 2464 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2003
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 226,600€
  • 2,463€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2003
  • Building Year

Description

Агенцията разполага с ключ!

Титан Пропъртис предлага ексклузивно за продажба светъл тристаен апартамент с площ от 92 кв.м, и 11 кв.м избено помещение, разположен в един от най-предпочитаните райони на града, а именно кв. Мараша.

Жилището се намира в масивна и добре поддържана сграда и предлага функционално разпределение, което включва просторен хол с кухня, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, втора тоалетна, коридор и тераса.

Имотът е в процес на освежителен ремонт. Банята с тоалетната, както и отделната тоалетна, са напълно реновирани със съвременни материали и модерна визия. Ще бъде монтирана чисто нова блиндирана външна врата за допълнителна сигурност и комфорт. Освен това са поръчани четири вътрешни врати, които ще бъдат монтирани и са включени в продажната цена.

Пред сградата се паркира свободно, като има и възможност за закупуване на гараж.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2093001

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 226,600€
  • Size: 92 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2003
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished