Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 – 55 кв.м за 1910 €/кв.м

  • 105,000€
  • 1,909€/m²
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 55 кв.м за 1910 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 55 кв.м за 1910 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 55 кв.м за 1910 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 55 кв.м за 1910 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
  • 105,000€
  • 1,909€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти “Адмирал Риъл Естейт ” ВИ предлага ексклузивно за продажба двустаен апартамент с нескриваема панорамна гледка, разположен в кв. Възраждане 3, гр. Варна. Имотът се намира на среден етаж в нова сграда с разрешение за ползване (Акт 16), състояща се от само осем апартамента, което гарантира спокойна и бутикова жилищна среда. Сградата е разположена в изключително комуникативна зона – на 50 метра от супермаркет и офис на EasyPay, с лесен достъп до главни пътни артерии и всички ежедневни удобства. Апартаментът е с югозападно изложение, което осигурява много естествена светлина и топлина през целия ден. От жилището се разкрива впечатляваща гледка към града и Варненското езеро, която не може да бъде закрита от бъдещи строежи. Разпределение на имота: Входно антре, Баня с тоалетна, Всекидневна с кухненски бокс, Спалня, Просторна тераса с достъп от дневната Към апартамента има възможност за закупуване на открито паркомясто. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на отличната си локация и функционалното разпределение. За повече информация и огледи: Диан Андрианов – 08********00 Цитирайте номер на обявата: 229469

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 105,000€
  • Size: 55 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details