Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 62 кв.м за 1186 €/кв.м

  • 73,500€
  • 1,185€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1186 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1186 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1186 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1186 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 73,500€
  • 1,185€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Двустаен апартамент в комплекс Sun City 2 – Слънчев бряг

Чудесна възможност за ваканционен имот или инвестиция в един от най-предпочитаните комплекси на Слънчев бряг!

Просторен и светъл двустаен апартамент с обща площ 62 кв.м, разположен на 4-ти етаж от общо 6-етажна сграда в добре поддържания комплекс Sun City 2.

Локация: Слънчев бряг – в тиха и спокойна зона, на пешеходно разстояние до плажа

Стаи: 1+1 (просторна дневна с кухненски бокс, отделна спалня, баня с тоалетна, тераса)

Площ: 62 кв.м

Етаж: 4 от 6

Цена: 73 500 EUR

Такса поддръжка: само 10 €/кв.м годишно

Апартаментът се отоплява и охлажда с инверторен климатик. Идеален за целогодишно ползване!

На около 10 минути пеша до плажа Какао Бийч – един от най-популярните плажове на Черноморието.

Комплекс Sun City 2 предлага:

• Голям басейн

• Зелени площи

• Зона за отдих

• Охрана и контрол на достъпа

• Паркинг

• Отлична поддръжка и спокойна атмосфера

За повече информация пишете на:

• Viber / Telegram: +380677803848 (Ирина)

• WhatsApp: +35********13 (Ирина)

повече снимки и видео можем да ви изпратим по WhatsApp или Viber – свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 73,500€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Друго
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity