Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център – 48 кв.м за 1157 €/кв.м

  • 55,500€
  • 1,156€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 48 кв.м за 1157 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 55,500€
  • 1,156€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Предлагаме Ви преустроена гарсониера за продажба в панелен блок до ресторант Ник-Най.

Жилището се намира на 3ти етаж от 6 и има площ 48 кв. м. Към него има и мазе.

Жилищната площ е разпределена между коридор, кухня с преход към хола, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Имотът се продава с наличното обзавеждане и оборудване.

Номер на обявата: 735

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 55,500€
  • Size: 48 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6