Продава се Къща в с. Дюлево, Област Бургас – 80 кв.м за 688 €/кв.м

  • 55,000€
  • 688€/m²
Област Бургас, с. Дюлево
  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1991
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Дюлево
  • 55,000€
  • 688€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1991
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, Едноетажна Къща с дворно място в с. Дюлево.

В селото има библиотека, магазини, кафене, цех за био мед и предстои да се изгради детокси център за здравословно хранене. В село Дюлево са се устроили както англичани, търсещи спокойствие така и работещи хора от близките градове. На 5км. в полите на Странджа планина се намира град Средец.

Имотът е с РЗП 80кв.м и двор с площ от 700кв.м.

Разпределение: входно антре, коридор, 3 спални, кухня, баня с тоалетна.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2095904

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 55,000€
  • Size: 80 кв.м
  • Земя: 1 кв.м
  • Building Year: 1991
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Дюлево
  • Region Област Бургас