Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк – 64 кв.м за 1405 €/кв.м

  • 89,900€
  • 1,405€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, 5-ти полк
Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 64 кв.м за 1405 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 64 кв.м за 1405 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 64 кв.м за 1405 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 64 кв.м за 1405 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Private
Област Шумен, гр. Шумен, 5-ти полк
  • 89,900€
  • 1,405€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

ОТ СОБСТВЕНИК!!!

Продавам панелен двустаен апартамент 64 м² на 5 полк

Продаваме уютен двустаен панелен апартамент 2 етаж, с площ 64 кв. м, разположен на пети полк в добре поддържан вход. ИМОТЪТ Е В БЛОК С ПРЕДСТОЯЩО САНИРАНЕ

Разпределение е със следното разпределение: хол, кухня, спалня, коридор, баня + тоалетна, две тераси едната е закрита, а другата открита с изглед към Ретейл парк, Арена

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 89,900€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8
  • Heating: Без отопление
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Шумен
  • Region Област Шумен
  • Квартал 5-ти полк