Дава се под наем Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 73 кв.м за 168000 €

  • 168,000€
  • 2,301€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Дава се под наем Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 73 кв.м за 168000 € - Снимка #4 Дава се под наем Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 73 кв.м за 168000 € - Снимка #5 Дава се под наем Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 73 кв.м за 168000 € - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
Под наем Private
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 168,000€
  • 2,301€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

1-Bedroom Apartment with Sea View in Golden Beach Complex – 73 m²

Spacious and bright 1-bedroom apartment in the prestigious Golden Beach complex, right on the first line to the sea – no buildings between you and the beach.

Features:

• Total area: 73 m²

• 1 bedroom, 1 bathroom

• Living room with kitchen area

• Balcony/terrace with views

• Fully functional year-round complex

Complex amenities:

• All-year-round swimming pool

• On-site restaurant

• Supermarket in the building

• Parking available (spot not included in the price)

Located just steps away from the beach, Golden Beach offers the perfect combination of comfort, convenience, and seaside living.

Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс „Golden Beach“ – 73 м²

Просторен и светъл двустаен апартамент в престижния комплекс „Golden Beach“, разположен на първа линия – без сгради между вас и плажа.

Характеристики:

• Обща площ: 73 м²

• 1 спалня, 1 баня

• Паркинг (място не е включено в цената)

Разположен само на няколко крачки от плажа, „Golden Beach“ предлага идеалната комбинация от комфорт, удобство и живот край морето.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 168,000€
  • Size: 73 кв.м