Продава се Парцел в с. Войводиново, Област Пловдив – 5000 кв.м за 50 €/кв.м

  • 250,000€
  • 50€/m²
Област Пловдив, с. Войводиново
  • Plot
  • Property Type
  • 5000
  • sqm
For sale Agency
Област Пловдив, с. Войводиново
  • 250,000€
  • 50€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 5000
  • sqm

Description

Оферта 71519

Предлагаме ви ТРИ парцела за жилищно или промишлено строителство в с. Войводиново на 10-15мин от гр. Пловдив! Квадратурите на парцелите са 5 дка, 8 дка и 4500 дка. Избирайки в село Войводиново да построите вашият дом или бизнес печелите удобство, избягвайки презастрояването на големият град и невъзможно паркиране получавате възможност да реализирате мечтите си. При сериозен интерес и огледи обадете се на фирма Костадинов Имоти!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 250,000€
  • Size: 5000 кв.м