Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 48 кв.м за 80000 €

  • 80,000€
  • 1,667€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 48 кв.м за 80000 € - Снимка #4 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 48 кв.м за 80000 € - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
Под наем Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 80,000€
  • 1,667€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Компания `Х` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Кючук Париж.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Кючук Париж е квартал в южната част на град Пловдив. Кварталът е добре развит с множество жилищни сгради, магазини, училища, детски градини и паркове. Основни пътни артерии като булевард Никола Вапцаров минават през него, осигурявайки лесен достъп до останалата част на града. Кючук Париж е добре свързан с останалата част на Пловдив чрез обществен транспорт. Има множество автобусни линии, които свързват квартала с центъра и другите райони на града. Кварталът предлага разнообразие от жилищни имоти, включително апартаменти в нови и стари сгради. Кючук Париж е един от най-динамичните и популярни квартали на Пловдив, привличащ както млади семейства, така и по-възрастни жители със своите удобства и благоприятна инфраструктура.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 48 кв.м. Апартаментът се състои от коридор,хол и кухня,спалня,баня иб тоалетна, тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Предлага се необзаведен.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********90 и цитирайте кода към имота: 67786