Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия – 57 кв.м за 100000 €

  • 100,000€
  • 1,754€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 57 кв.м за 100000 € - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
Под наем Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 100,000€
  • 1,754€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Апартамента се намира в новостроящия се комплекс “Тракия сити парк” в първи етап от строителството на комплекса.Има и изба към него.Акт 16 се очаква декември 2025г.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 100,000€
  • Size: 57 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 15
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Преход: Без преход
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Тракия