Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия – 73 кв.м за 112000 €

  • 112,000€
  • 1,534€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #4 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #5 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #6 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #7 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #8 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #9 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #10 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #11 Дава се под наем Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 73 кв.м за 112000 € - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
Под наем Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 112,000€
  • 1,534€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Оферта 06161

ЕКСКЛУЗИВНО!

Представяме Ви двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Тракия Residential Park. Локация с перфектна среда за живот, модерна архитектура и усещане за комфорт още от входа.

Параметри:

– Район: Тракия

– Тип: Двустаен

– Строителство: Тухла

– Етап: Акт 16

– Етаж: 6

– Асансьор: Да

– Квадратура: 73 кв.м

– Цена: 112 000

Жилището се намира в стилна, нова сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части. Простор, светлина и усещане за спокойствие това са основните акценти на имота.

Допълнителни предимства:

Възможност за закупуване на подземно паркомясто

Топла връзка към подземния паркинг безценен комфорт през зимните месеци

Престижна локация в зелен и добре организиран комплекс

Перфектен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

За повече информация и оглед свържете се!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 112,000€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Без отопление
  • Furniture: Not Furnitured
  • Преход: Без преход
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Тракия