Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие – 72 кв.м за 124990 €

  • 124,990€
  • 1,736€/m²
Област София-град, гр. София, Модерно предградие
Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #4 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #5 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #6 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #7 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #8 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #9 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #10 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #11 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #12 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #13 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #14 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #15 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #16 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #17 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #18 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #19 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Модерно предградие - 72 кв.м за 124990 € - Снимка #20
  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1994
  • Building Year
Под наем Private
Област София-град, гр. София, Модерно предградие
  • 124,990€
  • 1,736€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1994
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба на Вашето внимание 2-стаен обзаведен, непреходен апартамент с чиста площ 71,9 кв.м. и прилежащо мазе с площ 2,59 кв.м. Етаж 7 от 9, панел.

Намира се в град София, централната част на квартал Модерно предградие- до магазините, училището и детската градина. Тихо и спокойно място на 10 минути от центъра на града

Жилището е след основен ремонт, напълно обзаведено с модерни и практични мебели и готово за живеене, с бяла техника. Единствено баня за ремонт, но използваема

Подменени са дограма, ВиК и Ел. инсталации. Настилките са паркет и теракот.

Състои се от дневна, спалня, кухня, баня с тоалетна и тераса която е затворена с PVC дограма.

Отоплението е решено с климатици във всяко помещение, топла вода на бойлер.

Входът е с видеонаблюдение и контролиран достъп, след ремонт и добре поддържани общи части.

За въпроси и информация Мария Апостолова 08******46

Цена 124990 евро

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 124,990€
  • Size: 72 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1994
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 9
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Модерно предградие