Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново – 65 кв.м за 76694 €

  • 76,694€
  • 1,180€/m²
Област София-град, гр. София, Симеоново
Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #4 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #5 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #6 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #7 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #8 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #9 Дава се под наем Двустаен апартамент в София, Симеоново - 65 кв.м за 76694 € - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
Под наем Agency
Област София-град, гр. София, Симеоново
  • 76,694€
  • 1,180€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

Революшън Естейт представя двустайнен апартамент в София, Симоново

Площ: 65 кв.м

Етаж: 3 от 4

Изложение: Запад, Север

Разпределение: антре, хол с кухненски бокс, баня + тоалетна

Отопление: ток

Обзавеждане: обзаведен

Спални: 1

Бани: 1

Вида на строителството: ново

В близост до имота ще намерите:

– Училище: Little Steps Kindergarten на 185 метра

– Аптека: Катерина на 357 метра

– Автобусна спирка: УЛ. ЗЛАТЕН ВЕК на 362 метра

Този прекрасен двустайнен апартамент е идеално решение за вас, ако търсите уютно и практично място за живеене. Със своето удобство и функционалност, той е perfect choice за начинаещи. Не пропускайте възможността да се насладите на комфорт в един от най-привлекателните райони на София!

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2128516

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 76,694€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2018
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Симеоново