Дава се под наем Етаж от къща в Берковица – 97 кв.м за 35496 €

  • 35,496€
  • 366€/m²
Област Монтана, гр. Берковица
Дава се под наем Етаж от къща в Берковица - 97 кв.м за 35496 € - Снимка #4 Дава се под наем Етаж от къща в Берковица - 97 кв.м за 35496 € - Снимка #5
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 97
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
Под наем Private
Област Монтана, гр. Берковица
  • 35,496€
  • 366€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 97
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Етаж от къща в Берковица 97кв.към етажа има мазе и таванско помещение строителство 2000г на плочи е на комуникативно място

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 35,496€
  • Size: 97 кв.м
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2
  • Heating: Electricity
  • City Берковица
  • Region Област Монтана