Дава се под наем Склад в Асеновград – 400 кв.м за 115000 €

  • 115,000€
  • 288€/m²
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • Склад
  • Property Type
  • 400
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
Под наем Agency
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • 115,000€
  • 288€/m²

Накратко за имота

  • Склад
  • Property Type
  • 400
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Компания ‘X’ представя на Вашето внимание склад в гр. Асеновград.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Градът е сравнително спокоен и сигурен, което е важно за безопасността на съхраняваните стоки. Наличието на индустриални зони и охранителни услуги в района също допринася за по-високото ниво на сигурност.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 400 кв.м.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******90 и цитирайте кода към имота: 64572

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,000€
  • Size: 400 кв.м
  • Building Year: 2015