Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел – 60 кв.м за 65790 €

  • 65,790€
  • 1,097€/m²
Област Разград, гр. Разград, Орел
Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #4 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #5 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #6 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #7 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #8 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #9 Дава се под наем Тристаен апартамент в Разград, Орел - 60 кв.м за 65790 € - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1974
  • Building Year
Под наем Agency
Област Разград, гр. Разград, Орел
  • 65,790€
  • 1,097€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1974
  • Building Year

Description

Само от “Адрес”! Продава се изцяло южен апартамент в ж.к. “Орел”! Втори етаж! Състои се от дневна с кухня, две спални, баня с тоалетна и една тераса! Дограмата, входната врата и интериорните врати са подменени! Подовете са с ламинат! Разполага със съвременна кухня и обзавеждане, включително два броя климатика! Изградена е и система за локално парно! Апартаментът е с външна изолация!

Многофамилна жилищна сграда! Етаж 2 от 6! Поддържан вход с подменена дограма на общите части!

Ж.К. “Орел”! В района на училище “И. С. Тургенев”!

Нисък етаж! Напълно обзаведен и съвременен апартамент! Изцяло южен! Има и маза!

Обади се СЕГА и цитирай този код 633291.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 65,790€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1974
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 7
  • Heating: Локално
  • Furniture: Обзаведен
  • Преход: Без преход
  • City Разград
  • Region Област Разград
  • Квартал Орел