Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката – 98 кв.м за 129990 €

  • 129,990€
  • 1,326€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #4 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #5 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #6 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #7 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #8 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #9 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #10 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #11 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #12 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #13 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #14 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #15 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #16 Дава се под наем Тристаен апартамент в Варна, м-т Траката - 98 кв.м за 129990 € - Снимка #17
  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
Под наем Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • 129,990€
  • 1,326€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 98
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

#ИМОТ С ОГРАНИЧЕНО ПРЕДЛАГАНЕ!

#НС С АКТ16!

#100% ГОДЕН ЗА КРЕДИТИРАНЕ!

#25/12/12 – ДНЕВНА/СПАЛНЯ/СПАЛНЯ!

#УНИКАЛНА ПАНОРАМА! – МОРСКА И ГРАДСКА!

#БЕЗ ПРЕХОД!

#СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ- БЕЗ КРАЙНИ СТЕНИ!

#СОБСТВЕН ПАРКИНГ – БЕЗ ПРОБЛЕМ С ПАРКИРАНЕТО!

#ОБЗАВЕДЕН ДО КЛЮЧ!

#ЮГ/ИЗТОК/ЗАПАД – СЛЪНЧЕВ И ТОПЪЛ!

#РЕАЛНИ СНИМКИ ОТ ИМОТА!

#ЖИЛИЩЕН СТАТУТ!

#БЪРЗА КОМУНИКАЦИЯ С ЦЕНТЪРА НА ГРАДА!

#ТИШИНА И СПОКОЙСТВИЕ!

#В БЛИЗОСТ ДО ВСИЧКО, КОЕТО ВИ ИНТЕРЕСУВА!

#СЕГА!

Апартаментът има следното разпределение : Просторен и слънчев дневен тракт(25кв),две хубави и уютни спални(12/12кв), функционална баня+тоалет , широк коридор, килер(перално), три тераси.Сградата се намира в близост до големи пътни артерии, автобусни спирки, училища, детски градини, бизнес центрове, магазини , аптеки и др.

Лайънс Груп извършва всички технически и юридически проверки на имота, който сте избрали. Агенцията също така съдейства за отпускане на банков кредит при НАЙ-ДОБРИ условия за своите клиенти.

#ЛЪВЪТ В НЕДВИЖИМИТЕ ИМОТИ!

Вашият дом е наша отговорност!

За повече информация – 08******52, 08******77

Консултант: Росен Пастармаджиев

Реф. Номер – 10628

Цена – 129 990Е

Район – Траката

Етаж : 3

Квадратура – 98кв

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 129,990€
  • Size: 98 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2009
  • Property Type: Apartment
  • Operation: Под наем

Extra Details