Дава се под наем Заведение в Варна, ВИНС – 24 кв.м за 1500 €

  • 1,500€
  • 63€/m²
Област Варна, гр. Варна, ВИНС
Дава се под наем Заведение в Варна, ВИНС - 24 кв.м за 1500 € - Снимка #4 Дава се под наем Заведение в Варна, ВИНС - 24 кв.м за 1500 € - Снимка #5 Дава се под наем Заведение в Варна, ВИНС - 24 кв.м за 1500 € - Снимка #6
  • Заведение
  • Property Type
  • 24
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
Под наем Agency
Област Варна, гр. Варна, ВИНС
  • 1,500€
  • 63€/m²

Накратко за имота

  • Заведение
  • Property Type
  • 24
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти “Явлена” предлага офис под наем до Икономическия университет. Първи етаж (партер), лицето – 4 м, самостоятелен вход, помещение след пълен ремонт, сменена дограма, подменени ВиК. Офисът с площ 26 кв.м, има собственно санитарно помещение. Статутът на помещенията е “бърза закуска”. Към помещението има и склад с площ 6 кв.м. Помещение се отдава под наем на цена от 1500 евро на месец с два депозита. Срокът на наема е от 1 до 3 години. За допълнителна информация и организиране на огледи, моля да се свържете с брокера, отговорен за предложението – Наталия Гришук на посочения номер.(http://www.yavlena.com/144583/rent)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 1,500€
  • Size: 24 кв.м
  • Building Year: 2000