Продава се Ателие в София, Овча купел 1 – 54 кв.м за 1852 €/кв.м

  • 100,000€
  • 1,852€/m²
Област София-град, гр. София, Овча купел 1
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2005
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Овча купел 1
  • 100,000€
  • 1,852€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2005
  • Building Year

Description

Продава се ателие в блок ново строителство в кв. Овча купел 1 в близост до НБУ. Еднопростварствено помещение, коридор и баня с тоалетна. Обща площ 54 кв. м от тях 17 кв.м. покрита панорамна тераса. Мазе 6 кв. м. и обособен собствен паркинг зад блока.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 100,000€
  • Size: 54 кв.м
  • Building Year: 2005
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Овча купел 1