Продава се Четиристаен апартамент в Пловдив, Център – 120 кв.м за 2000 €/кв.м

  • 240,000€
  • 2,000€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
Продава се Четиристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 2000 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Четиристаен апартамент в Пловдив, Център - 120 кв.м за 2000 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Център
  • 240,000€
  • 2,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“

Имаме удоволствието да ви представим четиристаен апартамент в район Център – град Пловдив.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:

Разпределение: три спални, хол, трапезария, кухня, баня, тоалетна и много голяма тераса

Изложение: Юг

Доставяме резултатите, които сме обещали. Създаваме очаквания на клиентите си, които можем да посрещнем.

Инвестираме доверие, както в екипа си, така и в клиентите си.

”Deluxe Homes” предлага:

• Посредничество при покупка и продажба на недвижим имот.

• Сътрудничество за всякакъв вид кредитиране.

• Управление на имоти.

• Юридическо съдействие.

• Следпродажбени услуги.

• Безплатна консултация в наш офис.

• Работно време всеки ден от 08:00 до 21:00.

Не пропускайте възможността да разгледате този имот! Свържете се с нас за допълнителна информация и уговаряне на огледи!

КОД НА ОБЯВАТА: 141959

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 240,000€
  • Size: 120 кв.м
  • Rooms: 4
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4