Продава се Четиристаен апартамент в Шумен, Херсон – 100 кв.м за 637 €/кв.м

  • 63,699€
  • 637€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Херсон
Продава се Четиристаен апартамент в Шумен, Херсон - 100 кв.м за 637 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Четиристаен апартамент в Шумен, Херсон - 100 кв.м за 637 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Четиристаен апартамент в Шумен, Херсон - 100 кв.м за 637 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Четиристаен апартамент в Шумен, Херсон - 100 кв.м за 637 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Херсон
  • 63,699€
  • 637€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

ЧЕТИРИ СТАЕН АПАРТАМЕНТ | ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР | ПАНОРАМА | СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ

Предлагаме за продажба просторен многостаен апартамент, разположен в идеалния център на гр. Шумен, на бул. „Славянски“, в непосредствена близост до пешеходната зона.

Имотът е напълно реновиран, с подменени ел. и ВиК инсталации, изпълнена вътрешна изолация и се предлага полуобзаведен, готов за нанасяне. Жилището е почти неизползвано след ремонта.

Разпределение:

входно антре с място за съхранение

просторен хол

трапезария

отделна кухня

две спални

баня и тоалетна – отделни помещения

Апартаментът е разположен на последен етаж, което осигурява уникална панорамна гледка към града и към Паметника „Създатели на българската държава“.

Към имота има и голямо мазе (~15 кв.м.).

Локацията е отлична – всичко необходимо е на метри разстояние: магазини, заведения, институции и градски транспорт.

Налична е схема на разпределение за по-голямо удобство.

Подходящ както за живеене, така и за инвестиция в топ центъра на града.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 63,699€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 4
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Шумен