Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща – 120 кв.м за 1875 €/кв.м

  • 225,000€
  • 1,875€/m²
Област Варна, гр. Варна, Централна поща
Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща - 120 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща - 120 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща - 120 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща - 120 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Централна поща - 120 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1995
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Централна поща
  • 225,000€
  • 1,875€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1995
  • Building Year

Description

за контакти: 08********69 Елисавета Плугчиева

Цена 225 000 Евро

АЛ КОРЕКТ предлага просторен апартамент с четири стаи, разположен в централната част на град Варна, в непосредствена близост до Централна поща, Градска болница и Ботева градинка.

Апартаментът е разположен на първи, висок етаж над гаражи в пет етажна тухлена сграда, строителство 1995 г. с изложение изток/запад. Жилището е в тухлена сграда от 1995г, без крайни стени с чиста жилищна площ 100 кв.м. Състои се от две спални, куння,трапезария,хол, баня,тоалетна,килер,коридор и две тераси. Отоплява се с четири климатика, дограмата е ПВЦ, подовите настилки – ламинат. Има изба 10 кв.м. и прилежаща таванска стая 13 кв.м., която се отдава под наем. Изключително светъл и топъл апартамент, няма влага или течове. Входът е с добре поддържани общи части и контрол на достъпа.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 225,000€
  • Size: 120 кв.м
  • Rooms: 4
  • Building Year: 1995
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5