Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто – 80 кв.м за 2438 €/кв.м

  • 195,000€
  • 2,438€/m²
Област Варна, гр. Варна, Конфуто
Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Четиристаен апартамент в Варна, Конфуто - 80 кв.м за 2438 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Конфуто
  • 195,000€
  • 2,438€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба четиристаен, ремонтиран и обзаведен апартаментс изложение юг/запад, в тухлена сграда под ПГ по електротехника. Имотът е със застроена площ 80 кв.м, разположен на четвърти етаж. Състои се от дневна/хол (20 кв.м), трапезария с кухненски бокс (18 кв.м), две спални (12 кв.м и 10 кв.м), едната с излаз на тераса (4 кв.м), коридор (10 кв.м) с вграден гардероб, баня (2,5 кв.м), самостоятелна тоалетна (1 кв.м) и мокро помещение/килер (1 кв.м). Изложението е юг (спални) – запад (дневна и трапезария с кухня).

Жилището се продава след ремонт, напълно обзаведено и оборудвано с ел. уреди. Има климатик в трапезарията. Подовите покрития са ламинат и теракот. Поставена е ПВЦ дограма.

Четиристайният апартамент се намира в район Конфуто, под ПГ по електротехника, в четириетажна тухлена сграда без асансьор. Паркира се свободно в района. На пешеходно разстояние има детски градини, основни училища, професионални гимназии, хипермаркет Билла, Гранд Мол и Кауфланд, Трети корпус на Икономически университет, Медицински колеж, Стоматологичен факултет на Медицински университет, спирки на градския транспорт.

Оферта №0221961

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 195,000€
  • Size: 80 кв.м
  • Rooms: 4
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти